برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز ملی آموزش مدیریت سلامتNational Public Health Management Center

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 28 اسفند 1398
کد 510

اسکان مدافعان سلامت در مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت تبریز آغاز شد

طرح اسکان کادر درمانی ارائه دهنده خدمات درمانی بخش های بستری بیماران کرونا مراکز آموزشی و درمانی استان در مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت تبریز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت، معاون اداری و مالی این مرکز هدف از اجرای این طرح را کمک به تامین استراحت و آرامش مناسب برای این کادر خدوم  عنوان کرد.
 دکتر خلیلی افزود: در این طرح تلاش میشود ضمن تکریم و پذیرایی مناسب از کادر درمانی بخشهای بیمارستانی کرونا، از شیوع احتمالی این ویروس به خانواده های این عزیزان جلوگیری شود.
وی ادامه داد: تاکنون 36 نفر از پزشکان و پرستاران بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز پذیرش شده اند  که این تعداد به 70 نفر خواهد رسید. 
وی اضافه  کرد:  این مرکز آماده است تا ریشه کنی ویروس کرونا، خدمات لازم  را به مدافعان سلامت جامعه ارایه کند.
دکتر خلیلی با بیان اینکه طرح اسکان کادر درمانی در معرض ابتلا به کرونا با همکاری و همیاری موسسه خیریه نیکوکاری تبریز اجرا می شود افزود:  مردم نوعدوست می توانند کمکهای نقدی خود را برای اجرای این طرح به حساب 011010186718009 نزد بانک ملی و یا شماره کارت 6037991899536480 بنام خیریه نیکوکاری واریز و ما را در راه خدمت به ایثارگران عرصه سلامت که سلامتی خویش را به مخاطره می اندازند، یاری کنند.
وی افزود: در پایان از کلیه همکاران خدوم و تلاشگر مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت تبریز که در آماده سازی مرکز برای اسکان این عزیزان یاری مان ميكنند، نهایت تشکر و قدردانی را داریم.